Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren kendini sürekli yenileyen, dinamik ve araştırmacı yapısı ile Draft Madencilik; enerji ve maden projelerinde Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Uzman, genç ve dinamik kadrosu ile Draft Madencilik, enerji ve madencilik sektöründeki firmalara danışmanlık ve ürün tedariği hizmeti sunmaktadır.

Amacımız; yurt dışında ya da Türkiye'de üretilmiş olan ve firmaların sistemlerine teknik olarak uygun ürünleri tedarik ederek, onlar için en doğru ve en ekonomik alternatifleri bulmaktır. Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek en iyi hizmeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda, ülkemizi ve ülkemizin üreticilerini en iyi şekilde temsil etmek. Türkiye’nin enerji ve maden sektörlerinde hak ettiği yerde olması için çalışmak ve çözüm üretmek. Draft Madencilik olarak kendi alanında öncü ve kendini sürekli yenileyebilen; aynı zamanda iş ortaklarına en doğru hizmeti verebilen bir marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Hizmet kalitesi, ürünleri, yenilikçi yapısı ve yaklaşımıyla tercih edilen bir firma olmak. Nitelikli ve dinamik kadromuz ile Avrupa standartlarındaki ürünleri tüketici ile buluşturarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve en optimum çözümleri üretmek.